Члени ГО «ВАК «ЛАНОС КЛАН»

Внутрішня організація Клубу виглядає приблизно так:

1. Учасники віртуального співтовариства.

Це всі, хто зареєстрований на автомобільному форумі за адресою lanos.com.ua/forum, крім користувачів, які
належать до груп: Заблоковані, Зареєстровані й Недобросовісний продавець.
Для даної категорії нічого не змінюється. Всі рубрики будуть залишатися в колишньому вигляді. Відео, фото, обговорення, новини, допомога, поради, питання - залишається незмінним, але в майбутньому плануємо лише їх поліпшення!

2. Члени ГО «ВАК «ЛАНОС КЛАН».
Тісно перетинаються з першою категорією, оскільки, загалом-то, з неї і перейшли в іншу.

Цілком нормальне питання «Навіщо ставати членом організації?».

Ну, по-перше, Ви отримаєте унікальну можливість особисто впливати на процеси в організації, а значить і в автомобільній частині суспільства. І рано чи пізно будете гордо переказувати своїм дітям, внукам і правнукам, що можливо саме завдяки Вам, місто не стоїть у заторі, права автомобіліста поважають, по дорогах їздити безпечно і всі учасники руху рівні.

По-друге, Ви отримуєте пріоритетне право участі у всіх заходах Клубу. Ви отримуєте максимальний відсоток знижки у партнерів Клубу, який буде доступний лише при наявності членського квитка ГО ВАК «ЛАНОС КЛАН».

По-третє, ми єдина сім'я і проблеми членів вирішуємо спільно. У нас вже існує система взаємодопомоги ЛАНОС КЛАН Assistance. Крім того,  член організації  може звернутися з будь-якого іншого питання, який входить до компетенції організації відповідно до її Статуту.

При цьому дуже важливо розуміти, що ми завжди цінуємо "ветеранів" форуму і раді новим учасникам. Якщо Ви хочете тільки читати форум - будь ласка, ми в будь-якому випадку Вам раді! А якщо Ви хочете допомагати і впливати на процеси і вступити в організацію, то раді так само, але готові за вашу ініціативність давати Вам трохи більше бонусів, ніж тим, хто тільки читає.

Головне, знайте у нас все абсолютно добровільно. Ми ніколи не просимо грошей, ніколи не змушуємо щось робити. Так, нам потрібна допомога, але ми добиваємося цієї допомоги тільки роблячи добрі справи.

З повагою,
Рада Клубу ГО «ВАК «ЛАНОС КЛАН».


Стати партнером Приєднуйся і отримай нових клієнтів

2019 р. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з прямим посиланням на сайт
Система Orphus
Дизайн сайту- TFGroup