«ЛАНОС КЛАН» Assistance

«ЛАНОС КЛАН» Assistance — це система взаємодопомоги автомобілістів, надійне плече і опора від учасників проекту при будь якій екстреній або аварійній ситуації, що виникає на дорозі, поза нею або в процесі експлуатації автомобіля. «ЛАНОС КЛАН» Assistance (далі LCA) це некомерційний проект, реалізований учасниками форуму lanos.com.ua/forum, якими надано ГО «ВАК« ЛАНОС КЛАН» можливість безкоштовного використання системи. До системи взаємодопомоги підключаються тільки ті члени клубу, що відзначили в анкеті згоду отримувати SMS від клубу та інших учасників LCA.

Принцип роботи.

Кожен з нас стикався зі складними ситуаціями на дорозі, наприклад, сів акумулятор і ніяк не прикурити, проколоте колесо і немає домкрата, потрібно відбуксирувати машину, заглохли або, потрібна допомога при ДТП. А може бути ситуація іншого роду: дуже потрібно в аеропорт / на вокзал, а офіційне таксі заламує таку ціну, що простіше піти пішки, та й переважно провести час у дорозі за приємною бесідою з одноклубником. Спектр проблем дуже широкий, і вище наведена лише мала частина всіх можливих ситуацій, коли може знадобитися автомобільна допомога. Раніше, при такого роду ситуаціях, Вам доводилося викликати технічну службу, оплачуючи за це не малі гроші, або ж «напрягати» друзів або родичів, які далеко від місця події, але змушені зриватися на допомогу. Ми пропонуємо Вам вихід набагато простіше — LCA. Все, що Вам потрібно — відправити SMS з описом проблеми і своїми координатами на номер (доступний тільки учасникам), і трохи почекати. Система розішле Ваше повідомлення всім учасників програми і той, хто є поруч або ж просто має вільну хвилинку, обов’язково Вам передзвонить. При цьому ступінь подяки Ви визначаєте обопільно: для когось це буде символічна оплата або шоколадка, а для когось буде достатньо посмішки чарівної дівчини.

Чому це буде працювати?

На перший погляд все виглядає утопічно. Як казав великий мудрець Конфуцій: «Поважати кожну людину, як самого себе, і чинити з ним, як ми бажаємо, щоб з нами поступали, вище цього немає нічого». Таким чином, працює система на взаємному інтересі — сьогодні ти допоміг учаснику програми (вчинив так, як хотів би, щоб вчинили з тобою), завтра допомогли тобі, все дуже просто. При цьому ніхто нікого не змушує — немає можливості, далеко, або просто поганий настрій — нічого страшного, іншим разом. Дуже важливо кількість людей в програмі: чим більше нас, тим більше шансів, що допомога буде надана. Ще одним з факторів, що впливають на коректну роботу програми є те, що вона обладнана дуже строгим спам-контролем, який не буде пропускати в загальний ефір нічого, крім прохань про допомогу від учасників клубу. Ніякого спаму, реклами, «привітів», побажань гарного дня і т.д. ви там не побачите.

Скільки це коштує?

Участь у проекті для Членів Клубу є безкоштовною. Ви сплачуєте лише за ті СМС, що відправляєте зі свого телефону за тарифом вашого оператора. Ми робимо зручно для вас, натомість просимо тільки допомагати і брати активну участь у житті Клубу. Розумне питання — для чого це нам потрібно? Відповімо: популяризація організації, взаємовиручка на вигідних умовах, залучення інтересу до реального життя автоклубу, збільшення кількості учасників. Все чесно і відкрито. Ми допомагаємо вам, ви допомагаєте нам.

Покрокова схема роботи.

Виникла неприємність на дорозі або необхідність скористатися допомогою клубу:
1. Оцінюєте, що проблему не вирішити самостійно найближчим часом.
2. Відправляєте SMS на номер (доступний тільки учасникам) з коротким описом проблеми, місцем знаходження. (Приклад: «Заглох, пр.Перемоги» або «до ЖД від Нивок о 14:30, 40грн»), система автоматично визначить місто, в якому Ви зареєстровані і допише ваше ім’я та номер до SMS.
3. Чекаєте 2-5 хв дзвінка (саме стільки потрібно системі на відправку SMS на всі номери та прийняття рішення учасником про готовність допомогти).

Якщо Вам зателефонували, опишіть проблему докладніше, можливо, обговоріть розмір подяки за допомогу. Тут все залежить тільки від договірних сторін.

Якщо Вам не подзвонили, на жаль, система не спрацювала. Але, будь ласка, не зневіряйтеся, іншим разом вийде точно.

Ви отримали SMS з проханням про допомогу:
1. Оцініть відстань до місця подій і реальну можливість допомогти.
2. Зателефонуйте за вказаним в SMS номером.
3. Насолоджуйтесь усвідомленням того, що Ви хороша людина і допомогли ближньому!
Час роботи системи: Цілодобово.


Стати партнером Приєднуйся і отримай нових клієнтів

2019 р. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з прямим посиланням на сайт
Система Orphus
Дизайн сайту- TFGroup