Партнерська програма

ГО «ВАК «ЛАНОС КЛАН» - велика організація з обширною соціальною політикою, спрямованою на підвищення безпеки на дорогах, пропаганду толерантних відносин між водіями та дотримання Правил дорожнього руху України всіма його учасниками. Щодня на форум організації заходить близько 15000 унікальних відвідувачів, здійснюючи більш ніж 65000 переглядів. Крім цього, існують групи в соціальних мережах Вконтакте, Facebook і Google +. Для залучення учасників та їх мотивації на активну участь у житті автоклубу створена широка партнерська мережа, що включає представників різних сфер послуг, з головним напрямом, звичайно, на автомобільну тематику.

Партнерська програма «ЛАНОС КЛАН» - це кращі компанії у своїй сфері, що зарекомендували себе головним чином у клієнта, а не в ЗМІ або на просторах інтернету. Ми не залучаємо в партнери компанії, про які аргументовано і неодноразово висловлювалися в обговоренні «Чорний список». Будь-яка скарга, що надійшла від учасника клубу на одного з партнерів, підлягає перевірці керівництвом організації. Підтвердження скарги і небажання партнера робити висновки і покращувати якість своїх послуг підлягає до негайного виключення з партнерської мережі. Звертаючись до наших партнерів, учасник завжди може розраховувати на якість одержуваної послуги, приємну знижку, а також підтримку Організації, якщо компанія виявилася недобросовісною або виникли спірні питання. З моменту реєстрації юридичної особи всі взаємини з компаніями відбуваються на договірній основі, що підвищує відповідальність бізнесу перед нашими учасниками.

Щоб укласти партнерську угоду, фірма повинна відповідати ряду вимог, а саме:

1. Відсутність аргументованих скарг в обговоренні «Чорний список»;

2. Юридичне оформлення партнерських відносин;

3. Підтримка статутних цілей та завдань ГО ВАК «ЛАНОС КЛАН»;

4. Відповідність іміджу ГО ВАК «ЛАНОС КЛАН»; Дізнатися партнера буде легко - по наліпці-логотипу на видному місці.

Увага! Якщо у вас виникли проблеми з отриманням знижки у того чи іншого партнера, будь ласка, негайно зв'яжіться з керівництвом Організації


Стати партнером Приєднуйся і отримай нових клієнтів

2019 р. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з прямим посиланням на сайт
Система Orphus
Дизайн сайту- TFGroup