Правила Клубу

Кожен зареєстрований користувач на сайті http://lanos-clan.com є членом ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН" і підтверджує свою згоду про дотримання діючих ПРАВИЛ.

Реєстрація

Кожен член ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН" - це реально існуюча людина, яка надає справжні і вірні персональні дані в реєстраційній формі.

Культура поведінки

Всі члени ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН" дотримуються високого рівня культури і моралі, взаємодіючи з іншими учасниками дорожнього руху на вулицях міст України, а також у відносинах з представниками офіційних Партнерів автоклубу. Кожен член автоклубу поважає і цінує інтереси інших, і при необхідності готовий надати допомогу учасникам дорожнього руху.

Відносини з офіційними Партнерами автоклубу

Члени ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН" мають право на участь у дисконтних програмах офіційних Партнерів автоклубу по всій території України. Право на участь у дисконтних програмах підтверджує персональна карта автоклубу. Всі випадки неналежного сервісу з боку Партнерів автоклубу повинні бути обов'язково зареєстровані на сайті http://lanos-clan.com.

Відносини з законодавчими органами

Члени ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН" повністю дотримуються вимог законів України.

Безпека

Члени ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН", будучи учасниками дорожнього руху, мають уважно ставитися до дотримання Правил Дорожнього Руху, Правил власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху. У своїх діях керуються здоровим глуздом, направленому на запобігання виникнення небезпеки та діючими Правилами Дорожнього Руху України.

Відмітні знаки та символіка автоклубу

Відмітні знаки та символіка ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН" є додатковим матеріалом, який члени автоклубу отримують при реєстрації персональної картки. Нанесення символіки на автомобіль або інше майно є добровільною дією, і носить лише інформативний характер.

Керівництво ГО "ВАК "ЛАНОС КЛАН" залишає за собою право вносити зміни та доповнення до цих Правил, а також право обмежити членство громадян, які проявляють грубі порушення діючих ПРАВИЛ.


Стати партнером Приєднуйся і отримай нових клієнтів

2019 р. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з прямим посиланням на сайт
Система Orphus
Дизайн сайту- TFGroup