Про ГО «ВАК«ЛАНОС КЛАН»

Що таке Громадська Організація «Всеукраїнський Автомобільний Клуб «ЛАНОС КЛАН»?

Багатьом з вас відомо, що співтовариство в соціальній мережі існує з 2005 року. Все це створювалося спочатку як майданчик для спілкування, який не мав ніякої певної мети. Хоча ні, мета була - створити автоклуб, де люди перебували б тому що вони просто автомобілісти. Багато було хорошого з тих пір, та й поганого ... був суттєвий проміжок часу, коли все перестало розвиватися взагалі ... Але ось настав 2013 рік. Саме тоді ми твердо вирішили вивести клуб у реальне життя і зробити свою присутність в реальному житті корисною, як для учасників, так і для нашої країни.

 

І ось сьогодні, ми можемо з гордістю заявити - ця ступінь пройдена! 26.11.2013 була зареєстрована Громадська Організація «Всеукраїнський Автомобільний клуб «ЛАНОС КЛАН» (далі ВАК «ЛАНОС КЛАН»), метою якої «є задоволення та захист соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших інтересів своїх членів та сприяння розвитку в Україні автомобільного спорту, пропаганді толерантних відносин між водіями та дотримання Правил дорожнього руху України всіма його учасниками. »(витяг зі Статуту).

Давайте спробуємо розібратися менш офіційною мовою, що ж нам це дає.

По-перше, звичайно, роль однієї людини в житті суспільства велика, але коли саме суспільство встає на свій захист як єдиний механізм, це куди більша сила. Її просто так вже не проігноруєш, з її інтересами доводиться рахуватися. Ми з вами конкретно будемо займатися безпекою і культурою водіння на дорогах нашої країни, допомагати членам організації (тобто один одному), у всіх питаннях, які пов'язані з автомобільним життям, підтримувати один одного і робити кожен новий день безпечніше і краще.

Друге, поява юридичної особи дозволить нам офіційно будувати взаємини з партнерами, отримувати більш вигідні умови для нас і контролювати і домагатися їх неухильного виконання.

Третє - важливе, ми отримаємо можливість боротися за державні гранти, то є ймовірність реалізації всіх наших амбітних проектів (а деяка їх частина до цих пір залишилась лише на папері, саме через відсутність належних грошових коштів) зросте суттєво. Ми група ентузіастів, нас ніхто не фінансує і ми не належимо ні до яких політичних сил. Все що робиться, робиться за рахунок Ради Клубу, спільноти і добровільних внесків учасників. Дуже хотілося б і з нас і з вас зняти грошовий тягар.

Це лише кілька найочевидніших і доступних плюсів. Звичайно, у всього цього є і мінуси, як-то бухгалтерська та інша звітність, але це нас не лякає ...

Якщо у вас є питання щодо діяльності організації, ви завжди можете задати їх за електронною адресою: admin@lanos-clan.com.

З повагою,

Рада Клубу «ЛАНОС КЛАН».

 


Стати партнером Приєднуйся і отримай нових клієнтів

2019 р. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів тільки з прямим посиланням на сайт
Система Orphus
Дизайн сайту- TFGroup